Arcsoft Panorama Maker

Arcsoft Panorama Maker Pro 7.0.10105

Zostań mistrzem panoramicznej fotografii

Zalety

 • Wiele trybów pracy
 • Wsparcie dla zdjęć cyfrowych oraz materiału wideo
 • Wsparcie najważniejszych formatów graficznych

Wady

  Bardzo dobry
  8

  Arcsoft Panorama Maker umożliwia przekształcenie luźnych zdjęć w fotografie panoramiczne. Obsługa jest domyślna a efekty pracy bardzo dobre.

  Po wybraniu zdjęć program automatycznie wyszukuje zbieżne punkty i układa jeden panoramiczny obraz. Arcsoft Panorama Maker pracuje w kilku trybach: łączenie w poziomie, w pionie, oraz w kilku rzędach. Dodatkowy tryb 360º pozwala na utworzenie obrazu, który użytkownik zobaczyłby w rzeczywistości obracając się dokoła własnej osi. Program umożliwia ręczną korektę sposobu łączenia fotografii oraz zachodzących na siebie obszarów.

  Arcsoft Panorama Maker obsługuje najpopularniejsze formaty graficzne, może dodać teksty lub ramki a następnie wydrukować efekty pracy. Aplikacja pracuje także z materiałem wideo - może z pojedynczych klatek stworzyć obrazy panoramiczne. Mimo że nie posiada polskiej wersji, jego obsługa nie powinna sprawić problemów.

  Arcsoft Panorama Maker szybko i sprawnie stworzy bardzo profesjonalnie wyglądające panoramy fotograficzne. Mimo pełnej automatyzacji, użytkownik może wprowadzić poprawki w sposób manualny.

  Najczęściej pobierane Fotografia na Mac

  Więcej
  Arcsoft Panorama Maker

  Download

  Arcsoft Panorama Maker Pro 7.0.10105

  Opinie użytkowników o Arcsoft Panorama Maker